Gün Boyu Destek Hattı : +90 544 448 6 981

Psikolojik destek, kişilerin yaşamlarında karşılaşabilecekleri sorunlara ilişkin çözüm bulma konusunda alanında uzman kişilerden destek alabilecekleri bir metottur.
Kimler Ankara Psikolojik Terapi Destek’e ihtiyaç duyarlar?
-Önceleri yapılan bir işten memnunluk duyan ancak devamındaki süreçte aynı mutluluğu hissedemeyenler
– Sorumluluklarını yerine getirmede isteksiz olanlar
– Yoğun duygusal sıkıntı yaşayanlar
– Yıpratıcı ilişkileri olan bireyler v.b
Ankara Psikolojik terapi destek te bu desteğe ihtiyacı olan kişinin tüm ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulundurularak hareket edilir. Ankara  Psikolojik terapi destek süresinin ne kadar olacağı ise kişinin ruhsal hali değerlendirilerek psikolog tarafından belirlenir. Problemin şiddetine ve konu bütünlüğüne göre de sürecin uzun ya da kısa olması kararlaştırılır. Psikologla görüşmeleriniz sonucunda ilaç tedavisine başlayıp başlamayacağınıza karar verilir ve gerekli durumda psikiyatra yönlendirilirsiniz.
Alfa Terapi de Ankara psikolojik terapi destek başta olmak üzere birçok alanda siz değerli müşterilerimizin her daim hizmetindedir.  Alanında uzman kişiler tarafından verilen psikolojik destek ile her türlü sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Unutmayınız ki Alfa Terapi sizin problemlerinizi en kısa yoldan çözmek için vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir