Gün Boyu Destek Hattı : +90 544 448 6 981

Cinsel Terapi Nedir? Ankara Cinsel Terapi nin Cinsel Terapideki Önemi Nedir?
Cinsel Terapi cinsel sorunları olan kişi ya da çiftlere alanında uzman psikolog veya psikiyatristler tarafından yapılan her türlü bilgi yollarını kapsayan davranış tedavisidir. Ankara Cinsel Terapi de bu davranış tutumları, alanında uzmanlaşmış psikolog veya psikiyatristler tarafından kazandırılmaktadır.

Cinsel sorun bireyin biyolojik yapısıyla alakalı ise ürologlar, kadın doğum uzmanları ya da psikiyatristler tarafından uygulanan ilaç tedavisi yöntemiyle giderilmeye çalışılır. Ancak cinsel sorun çevresel faktörlerden veya psikolojik etmenlerden kaynaklı ise cinsel terapi uygulanmalıdır. Ankara Cinsel Terapi bu konuda kendinizi rahat hissedeceğiniz en uygun yerdir.
Bütün terapilerde olduğu gibi cinsel terapide de tedavi aşamaları bilimsel verilere uygun olmak zorundadır.

Ülkemizde 1970 yılından bu yana “Cinsel Terapi” ile cinsel sorunlar büyük ölçüde tedavi edilmektedir. Ankara Cinsel terapi de terapiler genellikle beş ile on bir seans arası sürer bu da yaklaşık iki yada dört aya tekabül eder. Tedavilere kısa sürede olumlu yanıtlar alınabildiği gibi tedavi süreleri iki yılı bulan vakalar da olabilmektedir.

Alfa Terapi en kısa zamanda cinsel yönden herhangi bir probleminizin kalmaması için profesyonel çalışma ekibiyle her türlü yardım ve desteği sizlere sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir