Gün Boyu Destek Hattı : +90 544 448 6 981

Grup terapisi terapi çeşitleri arasında en uygun fiyatlı terapi çeşididir. Grup terapisindeki üye sayısı en az sekiz ile on arasındadır. Grup terapisi adından da anlaşılabileceği gibi tecrübeleri paylaşmak üzere ve sorunlara çözüm bulmak için düzenli olarak buluşan insan topluluklarıdır. Türkiye’de grup terapi fiyatları bütün bireylerin gidebileceği şekilde uygunfiyatlandırmalara tabi tutulmuştur. Grup Terapi Fiyatları nınuygun olması bireylerin sorunlarına yönelik farkındalıkları arttırmaya yönelik olduğundan uygun fiyatlıdır.
Bu insanların Grup terapisi ne yönelik kafalarında bir takım soru işaretleri bulunmaktadır. Bu sorulardan en önemlisi ise utanç duyar mıyım sorusudur. Bu yersiz korkuyu yenmek için Alfa terapide gerekli görüldüğü takdir de bir ön eğitim yapılmaktadır.
Grup terapisi nde genellikle haftada bir kez olmak üzere 1,5 – 2 saatlik oturumlar gerçekleştirilir. Grup Terapi Fiyatları uygun olmasına rağmen birçok tema işlenmektedir.
Grup terapisi nden kimler faydalanabilir?
-Çocukları hasta olan ebeveynler
-Yaşlılar
– Ayrılık gibi yaşam dönemlerinde olanlar
-Kötü alışkanlıklara bağımlılık yönünden benzer olan bireyler v.b
Grup terapisi katılımcılar açısından iki şekilde sürdürülebilmektedir. Açık grup terapisi nde terapiler yeni katılımcılara her daim açıktır. Kapalı grup terapisi nde ise terapilere sonradan bir katılımcı alınmaz ve bu şekilde hareketliliğinde önüne geçilmiş olur.
Grup Terapi fiyatları konusunda detaylı bilgi alabileceğiniz Alfa Terapi’den faydalanabilirsiniz.Alfa terapi grup terapisi konusunda alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Profesyonel çalışma kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir